Over ons

Wie we zijn & wat we doen

Wij zijn een groep studenten uit Groningen samengebracht door de minor Future Planet Innovation. We vinden het heel tof om mensen te helpen bij het maken van duurzamere keuzes. Wat en hoe je eet is daarbij een eenvoudige start om een grote impact te maken. De drempel om te beginnen is soms hoog; wij willen deze verlagen. Zo is Ikeetduurzaam geboren!

Wie zijn we?

Team Ikeetduurzaam

Tamara

Ik maak recepten, test verschillende producten uit en geef samen met Thijs workshops op middelbare scholen, bij bedrijven en op evenementen. Daarnaast is mijn taak het passievol en enthousiast verkondigen van ons idee!

tamara@ikeetduurzaam.nl

Thijs

Ik beheer de website, schrijf blogs, regel onze financiën en geef samen met Tamara workshops. Heb je een tip over onze website? Laat het me weten!

thijs@ikeetduurzaam.nl

Sander

Ik doe onze externe communicatie en probeer ons visitekaartje te zijn. Daarnaast is mijn taak in het team om wat leven in de brouwerij te brengen!

sander@ikeetduurzaam.nl

Jeroen

Als Sjef Blog zorg ik er ook voor dat onze artikelen er piekfijn bijliggen. Ergens een tik- of spelfout? Een zin die loopt niet zo lekker? Doe mij een mailtje en ik los ’t op.

jeroen@ikeetduurzaam.nl

Eeke

Ik interview duurzame initiatieven en breng deze onder de aandacht! Daarnaast kijk ik altijd kritisch naar de blogs en ideeën van mijn teamleden, om ervoor te zorgen dat we juiste keuzes maken.

eeke@ikeetduurzaam.nl

Elske

Ik zoek naar wetenschappelijke bronnen over voeding en milieu die samen onze definitie van duurzaamheid vormen. Vraag je je af waarom we bepaalde thema’s hebben gekozen? Let me know!

elske@ikeetduurzaam.nl

Wat doen we?

Schrijven over duurzaamheid

We schrijven regelmatig over duurzaam eten en drinken, toffe initiatieven en andere duurzame onderwerpen.

Workshops geven

Wij geven interactieve workshops over duurzaam eten en drinken. De workshops worden naar wens samengesteld.

Recepten maken

Elke maand maken we een duurzaam recept en zetten deze op onze site, zodat jij dit recept gemakkelijk kunt maken!